רב הקמפוס

בואו ללמוד באוניברסיטת חיפה

מתעניינים בלימודים אקדמיים? בואו לאוניברסיטת חיפה ותהנו מרמה אקדמית אוניברסיטאית וממגוון פעילויות יהדות, באירגונו של רב הקמפוס. תוכלו למצא באתר זה מידע אודות: תפילות ושיעורים במהלך השבוע, תוכניות מילגה, קורסים אקדמיים, ארועים והופעות, שבתות בקמפוס ועוד ועוד. אז אם חשובה לכם רמה אקדמית גבוהה, וגם אורח חיים דתי/מסורתי, מקומכם איתנו.

סטודנטים מספרים

Image

אביה חורי

אני סטודנטית בשנה א בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. הגעתי לאוניברסיטה חוששת מהשינויים הרבים שהולכים להיות לי בחיים- מעבר לעיר אחרת, התחלת לימודים אקדמאיים, הכרת חברים חדשים, שכירת דירה ומעבר לחיים עצמאיים.
קראו עוד...

Image

תהילה פלס

אורייתא בשבילי היא בית חם עם אווירה טובה ומשפחתית. מקום 'מוכר' בתוך העולם הגדול. המקום לעשות רגע הפסקה מהמרוץ של התואר וללמוד תורה בנועם. כיף להיות חלק מהמשפחה הזו!

קראו עוד...

 

Image

צבי קנול

להיות דתי באוניברסיטת חיפה זה להיות מחובר לכלל ישראל. זה לעשות 'פנים אל פנים' כל רגע וכל יום. זה לצאת מהבועה ולעבוד עם אנשים שחושבים אחרת ממני. זה להראות לחברים את ערכי השבת והיהדות.
קראו עוד...

Image

טליה סברן

שמי טליה, סטודנטית לתואר שני במוח ופסיכופתולוגיה.
בית הכנסת מבחינתי זהו מקום בו נפשי מקבלת נחת אחרי יום ארוך במעבדה או בלימודים.
קראו עוד...

sherut leumiבנות שרות לאומי:

עושה שרות לאומי באיזור חיפה? את מוזמנת לקחת קורסים אקדמיים באוני' חיפה, במהלך השרות הלאומי. עמידה בדרישות הקורסים, תאפשר לך לקבל נקודות זכות עבורם, כשתתקבלי ללימודים באוניברסיטת חיפה, לאחר השירות הלאומי. הקורסים ניתנים במגוון עצום של תחומים. חפשי בגוגל: "שומע חופשי באוניברסיטת חיפה" ותגלי שלרשותך עומדים מאות קורסים שבוודאי יעניינו אותך.