רב הקמפוס

רישום נישואין בקמפוס

 

אתם עומדים להתחתן? קודם כל, מזל טוב.

הנה בשורה טובה שתעשה לכם קיצור דרך משמעותי: כדי להרשם לנישואין, לא צריך להגיע לרבנות.

רב הקמפוס מבצע רישום נישואין מקוון/בקמפוס, כולל:

פתיחת תיק, הוצאת תעודת רווקות, הדרכת כלה (על ידי מדריכת כלות), והנפקת כל המסמכים הדרושים: לחופה, לשינוי שם המשפחה במשרד הפנים, ולתעודת נישואין של הרבנות ומשרד הפנים.

רב הקמפוס מוסמך גם לערוך חופות וניתן לפנות אליו לשם כך. במידה ותהיו מעוניינים באופציה זו, ניקבע פגישת הכנה ותיכנון של החופה על מנת לתאם ציפיות, לשמוע כיצד הייתם רוצים שהטקס יראה וכו' וכו'. וכמובן, נקיים טקס חופה וקידושין מכובד, קליל וקולע.

השירות ניתן לסטודנטים, אנשי סגל ובני משפחותיהם, והוא פתוח לתושבי כל הארץ. רישום הנישואין בקמפוס כפוף להנחיות ולתעריפים של משרד הדתות והרבנות הראשית לישראל.

להלן הנחיות מפורטות לרישום נישואין בקמפוס.

המסמכים שעליכם להכין:

צילום ת"ז של החתן והכלה + הספח רווק רווקה.

2.3 2 (שתי) תמונות פספורט לכל אחד.

צלום תעודת סטודנט לצורך הנחה שניתנת מהמדינה לסטודנטים מתחת לגיל 30.

תעודת בֵרור יהדות – אם החתן או הכלה הם עולים או שההורים התחתנו בחו"ל ואין כתובה (אם אחד מהאחים התחתן ניתן להביא צלום תעודת נשואין שלו).

צלום תעודות נשואין של ההורים משני הצדדים (אם ההורים התגרשו יש להביא צילום טופס "מעשה בית דין" של בית הדין הרבני).

אשור רב מחתֵן – הרב שאתם רוצים שיחתן אתכם, צריך להנפיק אישור בו הוא מודיע לרבנות שאכן בכוונתו לחתן אתכם. עליכם להעביר לרב את הפרטים הבאים: שמות מלאים של החתן והכלה, ת.ז, תאריך החופה ומיקומה. אם בכוונתכם שרב הקמפוס יחתן אתכם, אנא העבירו אליו במייל (המופיע בסוף עמוד זה) את הפרטים הנ"ל והוא ינפיק לכם את האישור הנדרש.

תעודת רווקות- מונפקת בפגישה עם רב הקמפוס. יש לתאם פגישה עימו לשם כך. לפגישה עם הרב יש לבוא: החתן והכלה עם תעודות מזהות, לפחות שני עדים נוספים לכל אחד (גם הם עם תעודות מזהות) שמכירים את החתן והכלה תקופה ארוכה, ויכולים להעיד שהחתן פנוי והכלה פנויה. אם יש שני עדים שמכירים גם את החתן וגם את הכלה, אין צורך ביותר משני עדים בסך הכל.

כל אדם בגיר יכול למסור עדות זו, ללא הבדל דת, גזע ומין.

לרישום מקוון, נא היכנסו לאתר 'שירת ביתי'.

מענה טלפוני בימים א-ה, בין השעות 8:00-13:00, במספר 0556622757